Завідувач відділенням Ганюченко Володимир Васильович.

   Кардіологічне відділення відкрите у 1987 році, як підрозділ МСЧ ХЗТД (ХМКЛ № 8). Відділення розраховане на 30 ліжок, на яких лікуються жителі м. Харкова та Харківської області.

IMG_3856

   Відділення здійснює цілодобову планову та ургентну допомогу пацієнтам з кардіологічними захворюваннями: первинними та вторинними артеріальними гіпертензіями, неускладненими  гіпертензивними кризами, стабільною та  прогресуючою  стенокардією, гострими міокардитами та постміокардитичним міокардіофіброзом, легеневою тромбоемболією невисокого ризику, порушенням ритму та провідності.

 

 

Лікар відділення Iваницька Лариса Володимирiвна 

 

 

 

 

 

Лікар відділення Матвійчук Наталя Володимирівна.

  IMG_3851На практиці персоналом використовуються сучасні методики, такі як електрокардіографічне та ультразвукове обстеження, добове моніторування ЄКГ та АД, навантажувальні тести (ВЭМ), комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія, коронарографія, повне клінічне та біохімічне обстеження крові, включаючи маркери порушення функції щитовидної залози, наднирників,  порушення толерантності до вуглеводів, при необхідності — рівня  тропоніна та  КФК МВ.

 

 

 

IMG_3846

   На базі відділення з 2006 року функціонує Міський центр діагностики та лікування хворих на вторинну артеріальну гіпертензію та вторинної профілактики у хворих на артеріальну гіпертензію, після інфаркту міокарда або мозкового інсульту, особливо на фоні цукрового діабету.

IMG_3845

   Центр забезпечує на високому рівні організацію надання спеціалізованої та  висококваліфікованої діагностичної, лікувальної допомоги хворим на артеріальну гіпертензію та її ускладнень.

Кардіологічне відділення є базою кафедри кардіології та ФД ХМАПО (завідувач кафедрою проф. Целуйко В.І.). Консультативну допомогу відділенню надає доцент кафедри, к.м.н. Мотилевська Т.В.