Ми, співробітники ХМКЛ № 8, дякуємо Вам за довіру у збереженні найдорожчого, що є у людини — здоров’я! Наші працівники докладають всі свої сили для того, щоб Ви постійно відчували щиру турботу про Вас і Ваше здоров’я. Ми також зробимо все можливе для того, щоб наш лікувальний заклад став для Вас тим місцем, де за короткий час Ви зможете вирішити будь-які питання, що стосуються Вашого здоров’я.

IMG_3836

    Ми просимо Вас дотримуватися деяких правил, які допоможуть нам у нашій роботі. Прийом пацієнтів здійснюється за наявності направлення на госпіталізацію (і наявності документа, що посвідчує особу) або при доставці машиною швидкої допомоги у випадках, що вимагають термінової медичної допомоги. Для якісного надання Вам медичної допомоги, нам надзвичайно важливо мати повну і достовірну інформацію про перенесені Вами захворювання, алергічні реакції та ін. Також надзвичайно важливо виконувати призначення, рекомендації лікарів, дотримуватися режиму медичного закладу на період госпіталізації. У разі недотримання пацієнтом вище зазначених вимог медичний заклад не може нести відповідальність за якість наданих послуг. 

IMG_3856

   З метою дотримання санітарно-епідеміологічного режиму в відділення лікарні заборонено проходити у верхньому одязі і без бахіл. Заборонено створювати ситуації, що заважають нормальній роботі лікарів. На території заборонено курити, перебувати в нетверезому стані, здійснювати протиправні дії.

    В умовах епідемії коронавірусу госпіталізація здійснюється за наявності аналізу на імуноглобуліни класу M до SARS-CоV-2 (IgM).