Клініко-діагностична лабораторія з біохімічним відділом є структурним підрозділом Харківської міської клінічної лікарні №8.

Основна функція даного підрозділу — забезпечення діагностичного процесу всім пацієнтам лікарні, як в екстреному так і в плановому порядку, для постановки або уточнення діагнозу, а також контролю проведеної терапії.

В лабораторії працюють фахівці першої і вищої категорії.

IMG_3644IMG_3650

Лікар-лаборант Туркевич Світлана Володимирівна.

 Лабораторія забезпечена сучасним обладнанням: фотометрами виробництва Білорусі, Росії, напівавтоматичним біохімічним аналізатором Stat Fax 1904 Plus, виробництва США, автоматичним гематологічним аналізатором - SRFI H18 Light виробництва - Франція, аналізатором електролітів - АЕК, виробництва - Росія, коагулометри LG-RABER-I виробництво США .

IMG_3640IMG_3634

Це дозволяє проводити основні клінічні та біохімічні показники сучасними методами, що забезпечує якість проведених досліджень, зменшує навантаження на персонал і зводить до мінімуму людський фактор.

IMG_3633

У лабораторії діє система внутрішнього контролю якості переданалітичного, аналітичного та постаналітичних етапів. Клініко-діагностична лабораторія регулярно бере участь в програмі зовнішнього контролю якості. Клініко-діагностична лабораторія з біохімічним відділом атестована на право проведення вимірювань у системі охорони здоров'я терміном на п'ять років (Свідоцтво № 100-3886 / 2010 від 12.2010года).

IMG_3641