Лікар кабінету Чех Альона Василівна має спеціалізації з ультразвукової  діагностики та кардіології. Бере участь в українських конференціях. 

   В кабінеті ультразвукової діагностики проводяться дослідження серцево-судинної системи, внутрішніх органів, щитовидної залози, сечового міхура, передміхурової залози.

Доцент кафедри кардіології і функціональної діагностики к.м.н Кіношенко Костянтин Юліанович (моб. 050-522-42-80)

Метод ехокардіоскопії (ЕХО-КС) показаний для: вивчення структури самого серця і оточуючих його тканин, виявлення рідини в перикардіальної порожнини і порожнинних тромбів, діагностики гіпертрофії камер серця; діагностики вроджених і набутих вад серця, діагностики новоутворень серця;

діагностики великовогнищевих уражень міокарду; визначення показників насосної функції і скоротливості міокарду лівого шлуночка в динаміці; для оцінки функціонального стану міокарду і клапанного апарату до і після кардіохірургічного втручання.
 Ехокардіоскопія - це неінвазивний метод дослідження, не має ускладнень, і часто найбільш ефективно застосувається для оцінки стану серцево-судинної системи.
При проведенні УЗД внутрішніх органів вдається діагностувати патології печінки, нирок, жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози, нирок..