Главный врач

Головний лікар — Сиротніков Євгеній Львович.

Закінчив Харківський медичний інститут в 1981 році. З 1987 року працює в Харківській міській клінічній лікарні № 8 з першого дня її заснування. З 1999 року є головним позаштатним кардіологом управління охорони здоров’я Харківської міської ради.

З 2001 року призначений керівником першого в Україні Центру тромболітичної терапії, де вперше в нашій країні проведено тромболізис при гострому ішемічному інсульті та вперше серед країн СНД — саме на догоспітальному етапі. Є автором понад 50 наукових статей, опублікованих в українських та зарубіжних медичних журналах, має два зареєстрованих авторських свідоцтва і один патент на винахід. З листопада 2004 року призначений головним лікарем Харківської міської клінічної лікарні № 8. За його ініціативою в лікарні на базі п’яти відділень відкрито три міських лікувально-діагностичні центри.

   Заступник головного лікаря по медичній частині к. мед. н. Романенко Ольга Олександрівна

   У 2001 році закінчила Харківський державний медичний університет. З 2005 року працює лікарем — кардіологом Харківської міської клінічної лікарні № 8. Займає посаду заступника головного лікаря по медичній частині з 2011 року. Є автором 8 наукових робіт, опублікованих в українських та зарубіжних медичних виданнях.