ЕРЦЄвропейський радіологічний центр — офіційний сайт:  radiologycenter.eu

   Європейський радіологічний центр на сьогодні є одним з кращих приватних діагностичних центрів в Україні.

   Європейський радіологічний центр був відкритий восени 2010 року за підтримки великої словацької компанії Hemo Medika, яка вже багато років надає якісні медичні послуги в Європі. Загальна вартість проекту склала більше 2 млн. Євро, а клас апаратури не поступається обладнанню, встановленому в провідних клініках Європи. Вказаний діагностичний центр досить унікальний за своєю суттю. Політика центру — якісне і безпечне обстеження! До кожного пацієнта ми ставимося з розумінням і намагаємося максимально допомогти у встановленні діагнозу.

   У центрі проводяться томографічні обстеження, які до цього можливо було пройти виключно за кордоном. Центр працює за суворими Європейським і Американським стандартами, визнаними в усьому Світі. За допомогою цих досліджень можна виявити практично будь-яке серйозне захворювання органів грудної та черевної порожнини, тазу, навколоносових пазух, головного мозку, хребта, кісток таза, тазостегнових суглобів, верхніх і нижніх кінцівок, зміни в аорті, судинах головного мозку, шиї, легких, кінцівок — без інвазії, наркозу, оцінити артерії серця.

   У центрі можна отримати максимальну інформацію при онкологічних захворюваннях, важких хірургічних патологіях, системних захворюваннях, провести пошук метастазів, первинного вогнища, прихованих абсцесів, оцінити стан хребта, кісток і суглобів при травмах, пухлинах, запальних процесах, вроджених порушеннях розвитку.
   В Європейському радіологічному центрі встановлені 2 новітніх томографа: магнітно-резонансний томограф Magnetom C і спіральний 64-детекторний комп'ютерний томограф SOMATOM Definition AS 64, виробництва фірми Siemens, Німеччина.
   Крім радіологічних обстежень фахівці нашого центру беруть активну участь у розвитку радіології, як науки.
   Значна кількість досліджень, які проводяться в Європейському радіологічному центрі унікальні за своєю суттю. Це неінвазивна КТ-коронарографія, виявлення і оцінка онкологічних утворень на ранніх стадіях, обстеження дітей з перших днів життя. Максимальний комфорт і можливість обстеження для пацієнтів з зайвою вагою і пацієнтів, які страждають на клаустрофобію. При необхідності отримані результати можуть бути проконсультовані в провідних радіологічних клініках світу.

   У центрі значна увага приділяється безпеці та комфорту пацієнта. У вартість послуг входять абсолютно всі витратні матеріали, що необхідні при обстеженні, засоби індивідуальної гігієни, виведення інформації на рентгенівську плівку, а також запис всього процесу обстеження на електронний носій. Інформація про кожного пацієнта зберігається в архіві центру. Це дуже зручно у разі втрати результатів або необхідності проведення повторного обстеження для відстеження ефективності лікування. Продумане до дрібниць планування приміщення надає можливість без будь-яких ускладнень перевести пацієнта з одного апарату на інший в разі виникнення подібної необхідності.

   Крім цього, центр оснащений сучасними санвузлами, що мають всі необхідні зручності для користування людьми з обмеженими фізичними можливостями.
   При необхідності пацієнт може отримати усну або письмову консультацію лікаря-радіолога за темою, що його цікавить.
 Європейський радіологічний центр - офіційний сайт - radiologycenter.eu