Перемот

   Завідувач відділенням лікар кардіолог вищої кваліфікаційної категорії Перемот Яків Олексійович.

   На базі відділення реабілітації хворих в 2005 р відкрито цетр передопераційної та після операційної підготовки, а також реабілітації хворих із захворюваннями серцевосудинної системи. Відділення регулярно здійснює прийом пацієнтів з ІХС, нестабільною стенокардією, гіпертонічною хворобою, порушенням серцевого ритму і провідності, міокардиту, кардіоміопатії, вегетосудинною дистонією, болями в серці неуточненого генезу, гіперліпідеміями, захворюваннями клапанного апарату серця (вродженими і набутими) і перикарда; пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда та оперативні втручання на серці та судинах.

   Розраховано відділення на 60 ліжок, в тому числі є одно- та двомісні палати підвищеної комфортності, які оснащені окремим санвузлом, функціональними ліжками з ортопедичними матрацами. В палатах є холодильник, телевізор, СВЧ - піч, електрочайник, кондиціонер. Цілодобово здійснюється подача холодної і гарячої води. Кардіологічне відділення є базою кафедри кардіології і ФД ХМАПО (зав. каф. проф. Целуйко В.Й.). У відділенні надається консультативна допомога співробітниками кафедри: к.м.н. доц. Яковлєвою Л.М.

Реабілітаційні заходи пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда або оперативне лікування на серці та судинах спрямовані на відновлення переносимості фізичного навантаження, і є основою соціальної реадаптації. Зменшення наслідків перенесеного інфаркту, попередження та усунення аритмій, що загрожують життю, тромбоемболічних ускладнень. Адаптація хворого до поступового розширення рухового режиму, наближення рухового режиму пацієнта до побутових умов. Формування адекватної психологічної реакції хворого на його захворювання. Адаптація серцево-судинної системи і всього організму до зростаючих фізичних навантажень.

Хворі працездатного віку, які перенесли гострий інфаркт міокарда або оперативне лікування на серці або судинах, направляються з відділення на реабілітацію в спеціалізований санаторій кардіологічного профілю «Роща».

У відділенні, при необхідності, здійснюються консультації суміжними фахівцями. Кардіологи відділення активно співпрацюють з колегами з провідних клінік України (Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Акад. Амосова М. М., Інститут кардіології АМН України ім. Акад. Стражеско М.Д., «Київський міський центр серця» на базі КМКЛ, інститут невідкладної хірургії АМН України, інститут терапії АМН України ім. Малої Л.Т.), закордонними клініками.

Високо кваліфіковані лікарі – фахівці в своїй роботі, які широко застосовують сучасні методики лікування відповідно до стандартів та протоколів, та згідно з рекомендаціями Європейського товариства кардіологів.

Відділення використовує для діагностики захворювань сертифіковані лабораторії, які мають повний спектр лабораторних досліджень кардіологічних хворих, а також сучасні інструментальні методи дослідження. Тісна співпраця між фахівцями відділення, а також лікарями інших підрозділів лікарні дозволяє вирішувати найскладніші питання, що виникають в ході діагностики і підбору адекватної терапії кардіологічної патології.
Досягнення науки і досвід дозволяють нам успішно вирішувати наше головне завдання — лікування пацієнтів. Всебічне обстеження дасть Вам можливість вибрати метод лікування, підібрати і контролювати терапію, отримати рекомендації щодо способу життя.

Ми будемо раді допомогти Вам. Бажаємо здоров’я та добробуту!
 
Лікарі відділення:

• Довга Ольга Петрівна, лікар-кардіолог

• Мухортов Сергій Михайлович, лікар-кардіолог вищої категорії
• Перемот Володимир Якович, лікар-кардіолог
• Бондар Олена Борисівна, лікар-кардіолог

• Внуков Сергій Миколайович, лікар-кардіолог вищої категорії
• Боягіна Оксана Миколаївна, лікар-кардіолог